В рамках портнерського співробітництва закладів освіти 17 листопада 2016 р. до Краматорської загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІ ступенів № 3 завітали представники громадської організації «Військові капелани Волині

Цей візит до школи таких шанованих гостей далеко не перший. Його скоріше можемо назвати дружньою зустріччю, адже наші гості, вперше з’явившись в інтернаті, одразу змогли викликати симпатію до себе у вихованців інтернату. Виховані, мужні, щирі, дуже відкриті у спілкуванні – такими одразу запам’ятались нам ці люди з першої зустрічі. Вони зачарували всіх присутніх своїм дивовижним співом у суто чоловічому виконанні. І з того часу дружні стосунки між колективом школи та військовими капеланами лише зміцнюються. Наші гості виконують шляхетну місію – допомагають інтернату, доставляючи гуманітарні вантажі для наших учнів, зібрані школярами із Західної України: продукти харчування, книжки, підручники, іграшки, одяг. Військові капелани є не просто посередниками, а учасниками, посланцями доброї волі, яка виражається в бажанні об’єднати маленьких представників різних регіонів однієї країни в єдине ціле, підтримати дітей інтернату, а головне – донести важливу думку про те, що громадяни України – це члени однієї родини, які повинні бути патріотами країни і допомагати один одному.

Партнерскі стосунки школи та громадської організації «Військові капелани Волині» надихають вихованців інтернату на творчість. Учні школи на знак вдячності підготували для школярів із Волині сувеніри та малюнки. Такий дитячий «обмін цікавинками» відбувається вже не вперше. Наші діти запросили гостей завітати до інтернату на Свято Миколая. Гості твердо запевнили, що це свято вони обов’язково зустрінуть у стінах школи-інтернату № 3.

Тож, будемо з нетерпінням чекати!

dscn6670 dscn6686 dscn6688

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *