В Краматорській ЗОШ №17 відбулася зустріч учнів 8,9,10,11 класів та вчителів школи з військовослужбовцями Краматорської військової частини.

На виконання плану виховної роботи школи з національно-патріатичного виховання та з нагоди відзначення 99-річниці подій під Крутами, 30 січня 2017 року в Краматорській ЗОШ №17 відбулася зустріч учнів 8,9,10,11 класів та вчителів школи з військовослужбовцями Краматорської військової частини.

Перед присутніми виступив доктор технічних наук, начальник факультету АСУ та НЗПА Харківського національного університету повітряних сил імені І. Кожедуба, полковник Васюта К.С..

Він цікаво розповів про переваги навчання в університеті та перспективи перед юнаками після його закінчення. Практичне заняття з початкової військової підготовки провів підполковник Ліповий І.Г., заступник командира 85 АК по роботі з особовим складом. Діти із задоволенням та гордістю приміряли військову амуніцію, розбирали та збирали автомати.

Зі словами подяки до військовослужбовців звернулася головний спеціаліст Краматорського УО Карачор Н.І..

Перед всіма присутніми учасники шкільної команди «Сокіл-Джура» продемонстрували свої стройові навички, учні привітали всіх піснями та танком. На пам’ять діти подарували гостям пташок-оберегів, виготовлених власноруч на заняттях художнього гуртка.

Упевнені, щира зустріч стане початком міцної довготривалої дружби.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *