В ЗОШ №26 відбувся семінар-практикум для вчителів німецької мови та вчителів англійської мови

21 лютого на базі Краматорської ЗОШ №26 відбувся семінар-практикум для

вчителів німецької мови та вчителів англійської мови, які викладають німецьку мову як другу іноземну (ЗОШ №2,8,18,20,21,24,26,30,32,33,КУГ).

У ході семінару Серебрякова Надія Олексіївна, методист із німецької мови відділу гуманітарної освіти Донецького облІППО, ознайомила вчителів із сучасними вимогами щодо викладання німецької мови, як другої іноземної, що були прийняті під час проведення XXIII конференції Української Асоціації германістів у Львові (04-06.10.2016) та Першого Всеукраїнського форуму вчителів німецької мови у м. Києві (25-26.11.2016). У практичній частині проведено комунікативний тренінг з усного та писемного мовлення за темами «Свята Німеччини» й «Свята України», під час якого учасники семінару ознайомились із засобами формування комунікативної компетенції в процесі викладання другої іноземної мови.

З метою підтримки мовного та культурного різноманіття та багатомовності

учасники семінару взяли активну участь у відзначенні Міжнародного дня рідної

мови. Підтримуючи думку про те, що кожний житель України має знати рідну мову, бо це його обов’язок перед власним народом, і українську- це його обов’язок перед державою України, учасники семінару приєдналися до «Диктанту єдності». Заради ідеї висловити слова любові Батьківщині мовою представників кожної національності, що проживають в Україні, учителі написали диктант німецькою мовою, який було перекладено викладачами Центру німецької культури «Відерштраль» (Київ) та Освітньо-інформаційного центру «BIZ-Ukraine» спільно з відділом сприяння вивчення мов ІМЗО Міністерства освіти і науки України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *