Вітаємо переможців всеукраїнської олімпіади з правознавства і Михальову В.В. з високим досягненням

IV етап 25 Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства відбувся з 27 по 31 березня в славетному стародавньому місті Житомирі, яке зустріло учасників теплим сонячним днем. Таким само теплим був прийом юних правознавців зі всієї України Житомирським облІППО та Житомирським обласним ліцеєм-інтернатом для обдарованих дітей. Урочисте відкриття олімпіади відбулося в обласній філармонії ім. С. Ріхтера.

Інтелектуальні змагання відбувалися у два тури (теоретичний та практичний) протягом двох днів. Команда Донецької області ретельно готувалася та якісно демонструвала знання під час виконання завдань олімпіади, у результаті чого наші земляки привезли з міста Житомира  дипломи переможців ІV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства, а саме:

І місце ‒ Ромадін Владислав, учень 10 класу Краматорської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 22 з профільним навчанням Краматорської міської ради;

ІІ місце ‒ Болотов Назар, учень 9 класу Краматорської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 22 з профільним навчанням Краматорської міської ради;

ІІІ місце ‒ Черноштан Олена, учениця 9 класу Краматорської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 22 з профільним навчанням Краматорської міської ради.

Такий високий результат учнів став можливим завдяки вчителю, яийі підготував переможців олімпіади: Михальовій Світлані Володимирівні , а також підтримці Донецького облІППО, який якісно організував і провів для учнів відбірково-тренувальні збори щодо участі в IV етапі Всеукраїнської олімпіади з правознавства.

за інформацією методичного кабінету

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *