Вітаємо Логовічова Іллю з перемогою в ІІ етапі Міжнародного конкурсу з українознавства!

 

29-31 березня 2018 р. у м. Києві відбувся ІІ (очний) етап Конкурсу, організованого Науково-дослідним інститутом українознавства відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України. Урочисте відкриття заходу відбулося в Національному еколого-натуралістичному центрі МОН України. Конкурс проводився в два етапи. У І (заочному) етапі взяли участь 264 учні з України, Бельгії, Греції, Іспанії та Польщі. Найбільша кількість науково-дослідницьких робіт надійшла з Донецької (30), Івано-Франківської (20), Одеської,  Полтавської (19) та Чернігівської (18) областей. 9 учнів Донецької області стали переможцями І етапу, з-поміж них й учні Краматорської української гімназії Копил Ілля (11 клас, тема роботи: «Звільнення Краматорська від російсько-більшовицької окупації весною 1918 року військами Армії УНР», наук. кер. Савчук Олег Анатолійович, учитель історії) та Логовічов Ілля (9 клас,  тема роботи:  «Зіставлення слів-символів у творах Г. Сковороди і в мовному арсеналі українців», наук. кер. Мельник Ірина Романівна, учитель української мови та літератури).

Для участі в ІІ (очному) етапі Конкурсу було запрошено 108 учнів, чиї дослідження набрали найбільшу кількість балів за рецензуванням конкурсних робіт. До складу журі ввійшли наукові співробітники, кандидати й доктори історичних, філологічних і філософських наук Науково-дослідного інституту. 29 березня 2018 р. учні виконували тестові завдання й письмові конкурсні роботи (Логовічов Ілля посів ІІ місце у виконанні тестових завдань). 30 березня школярі захищали свої наукові дослідження. Під час загального підбиття підсумків Конкурсу враховувалася кількість балів, набрана учасником під час заочного оцінювання роботи, написання ним письмового завдання й захисту наукового дослідження. Логовічов Ілля став переможцем (ІІ місце) ІІ етапу Міжнародного конкурсу за загальною сумою балів із-поміж учнів 9-х класів (усього 21 учасник). Гімназиста було нагороджено двома дипломами, книгами В. Мільчева та В. Мороко «Усна історія російсько-української війни  2014-2016. Випуск 3», Л. Огнєвої «Алла Горська. Душа українського шістдесятництва», А. Погрібного «Літературні  явища і з’яви» та акумулятором «Power Bank».

         Для учасників Міжнародного заходу було проведено круглі столи, екскурсії, кінолекторій, творчий вечір Тараса Компаніченка, лідера гурту «Хорея Козацька». На урочистому відкритті Конкурсу Богдан Галайко, директор Науково-дослідного інституту українознавства, зазначив: «Важливо, що виросло нове покоління українців. Ми маємо пам’ятати сторінки історії як сторічної давності, так і сьогодення. Українці, незважаючи ні на що, здатні вистояти у боротьбі за незалежність своєї держави. Як і колись, молоді хлопці, які брали участь в конкурсах, писали наукові роботи, загинули, захищаючи українську землю. Представляючи своє наукове дослідження, пам’ятайте, що ви всі переможці, незважаючи на те, яке місце зайняли. Ви маєте можливість аргументувати свої думки, почути позиції молодих науковців з усієї України і побачити, які теми є актуальними».

Вітаємо з такими високими досягненнями Копила Іллю й Логовічова Іллю, а також учителів гімназії Мельник Ірину Романівну та Савчука Олега Анатолійовича! Пишаємося, що на Міжнародному конкурсі Краматорськ і Донеччину представили саме учні Краматорської української гімназії. Висловлюємо подяку Логовічовій М.В. та Дмитрієвій І.Г. за сприяння в поїздці  Логовічова Іллі до міста Києва. Бажаємо нашим учням подальших успіхів і перемог у царині науки!

 

 

Post Author: Serweer

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *