Вітаємо з Новим Роком!

Шановні колеги!

Щиро вітаю Вас з Новим роком та Різдвом Христовим!

Нехай ці чудові зимові свята будуть радісними та щедрими,додадуть життєвих сил, окрилять душу. Нехай Ваші серця будуть зігріті любов’ю і теплом, домівки повняться добром, радістю та Божим благословінням, а очі світяться щастям. Нехай з останніми хвилинами Старого року Вас покинуть турботи та негаразди, а Новий – 2019 рік буде щедрим на цікаві плани, нові досягнення та професійні перемоги.

Дякуємо всім Вам,шановні колеги, за активну підтримку і творче втілення в життя наших ініціатив! Реалізовані ,зокрема, в цьому році проекти конкурсів масштабованих малюнків до ювілею рідного міста та парад ялинок-2018 показали неабиякий творчий потенціал наших учнів та педагогів і надали змогу поповнити матеріальну базу шкіл сучасною оргтехнікою.

Бажаю, щоб Різдвяна зоря запалила у Ваших серцях вогонь віри та любові, надії та оптимізму, наснаги та невичерпної енергії!

Нехай новорічні свята принесуть мир, спокій і злагоду, впевненість у майбутньому. Бажаю гарного настрою і любові, нехай у Вашому житті панують гармонія та вдача !

Начальник управління освіти

М.В.Мозольова

Post Author: Serweer

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *