Вітаємо вихованців ДЮК ФП №2

У Чемпіонаті ВЮБЛ серед юнацьких команд 2006 р. збірна команда м. Краматорська  прийняла участь у змаганнях які проходили 29.01-31.01.2018р. в м. Харків . Чотири  харківські команди в усіх матчах туру ,де змагалися найменші баскетболісти, господарі не виявили гостинності та закінчили свої зустрічі з переможним рахунком. Отже,попереду ще більш цікаві матчі де команда м. Краматорська  гратиме з великим бажанням перемогти. Тренує команду Сосой О.В.

 

 

 

02-04 лютого 2018 р. у м. Дніпро відбувся черговий етап ВЮБЛ серед дівчат 2006 р.н. Команда ДЮКФП-2 м. Краматорськ зіграла свої останні три гри на Чемпіонаті України у цьому сезоні. Господарі майданчика Дніпро-1 та Дніпро-2 були сильнішими та впевнено отримали перемогу. Гра з суперниками з Мелітополя була цікавою за своєю інтригою до самого кінця. Команда з м. Краматорськ вирішила долю матчу на фінальних секундах, здобувши перемогу з рахунком 32:31. Кращими гравцями на майданчику були: Гасаненко Дарина, Хоміч Юлія, Усенко Дар’я, Ващенко Лілія. Тренує команду Шевченко Яна.

 

 

 

 

З 1.02 по 4.02.2018 року у ЗОШ №16 м. Краматорська відбувся Чемпіонат області з баскетболу серед юнаків 2001 року народження і молодших. У змаганнях прийняло участь 6 команд Донецької області: Краматорськ, Добропілля, Дружківка, Торецьк,            ДВУОР ім. С.Бубки м. Бахмут та КДЮСШ №1 м. Бубки.

Усі команди показали чудову та гідну гру.

Місця розподілилися наступним чином:

ІІІ місце – м. Добропілля (тренер Філімонов А)

ІІ місце – м. Дружківка (тренер Опаренко А)

І місце – м. Краматорськ

Вихованцям ДЮКФП-2 не було рівних на цих змаганнях, тренує команду Сосой О.В.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *