Відкритий День цивільного захисту в Краматорській ЗОШ № 30

12 квітня на базі ЗОШ №30 відбувся відкритий День цивільного захисту,  де  колектив навчального закладу відпрацьовував дії під час пожежі.

На заході були присутні директори та заступники директорів усіх міських ЗОШ, начальник управління з питань ЦЗ Краматорської міської ради Кукочка С. В., начальник управління освіти Краматорської міської ради Мозольова М. В., головний спеціаліст управління освіти Краматорської міської ради Шаченко О. Ф., завідуючий Краматорськими курсами ЦЗ Мельниченко О. Ю., майстри виробничого навчання з ЦЗ Герасименко В. М. та Гулий В. О., провідний фахівець відділення запобігання НС 12 ДПРЗ ГУ ДСНС України в Донецькій області, старший лейтенант служби цивільного захисту Маренченко О. О., голова Ясногірської селищної ради Гребенюк М. Г. та депутати Краматорської міської ради Савченко Н. М. і Скачко В. О.

День цивільного захисту розпочався  з урочистої лінійки, та включав в себе  відкриті виховні заходи : виховна година в 10 класі «Надзвичайні ситуації. Правила поведінки під час пожежі» , спортивно-військова естафета для учнів  9-11 класів та уроків: в 2А класі «Вогонь – друг, вогонь – ворог», в 3-Б класі «Небезпека від  вогню. Дії учнів під час пожежі», в 5 класі «Що ми знаємо про вогонь?», інтегрований урок української мови та цивільного захисту для учнів 7 класу з теми «Прислівник», евакуації учнів та працівників школи, показових змагань серед учнів старших класів. Родзинкою заходу став майстер-клас від співробітників МНС, які показали дітям своє обладнання та відпрацьовані дії при подоланні лиха.

Захід пройшов на високому рівні, діти отримали задоволення, а від гостей ми отримали позитивні відгуки.

Post Author: Serweer

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *