«Вулиця мого міста»

Саме так називався проект, спрямований  на пробудження національної свідомості, посилення патріотичного виховання,

над  яким працювали учні 8-А класу ЗОШ № 5протягом навчального року. А сьогодні, напередодні вшанування памяті В.Стуса, ми підводимо підсумки. Результатами проекту є відео «Вулиця мого міста», експозиція «Наш Стус», що знаходиться на 4 поверсі школи, і яка дозволить провести урок-екскурсію за життям і творчістю поета Донеччини. Мешканці міста на сітілайтах, що розташовані вулицею В. Стуса, побачать портрет Героя України, правозахисника, перекладача, поетаякий загинув, щоб український народ мав те, на що заслуговує – свободу, незалежність, право на рідну мову, історичну пам’ять.

Найголовнішим у проекті було те, що діти вчилися виявляти свою громадську позицію,  реалізовувати заходи, спрямовані на благо жителів нашого міста.Учні розуміли, що роблячи добро, вони нічого не втрачають, а навпаки, духовно збагачуються.

Колектив школи висловлює щиру подяку Департаменту інформаційної та внутрішньої політики облдержадміністрації за підтримку та виготовлення портретів В.Стуса,  ТОВ «РА «Хамелеон» за можливість розміщення світлин поета, який є взірцем для молодого покоління. Ваша небайдужість сприятиме естетичному задоволенню не тільки учнів і вчителів ЗОШ № 5, а й мешканцівміста.

Post Author: Serweer

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *