«Впевнений старт» мандрує дошкіллям Краматорську

15 березня у закладі дошкільної освіти № 8 «Усмішка» м. Краматорськ відбувся перший тренінг з впровадження нового програмно-методичного комплекту для дітей старшого дошкільного віку «Впевнений старт», який провели тренери – методист УО Ірина Скумен, вихователь-методист ЗДО №8 Ірина Дідевич, вихователь-методист ЗДО №71 Яна Ушкало.

Тренінг проводився з метою інформування педагогів та батьків щодо можливостей програми та науково-методичного комплекту задля розвитку сучасного дошкільника , з урахуванням основних принципів реформи  МОН «Нова українська школа» та з орієнтацією на особистість сучасного дошкільника. У ході тренінгу педагоги опрацювали та отримали роз’яснення щодо використання всіх складових НМК, змоделювали та продемонстрували на основі планування «Книги для вихователя» різні форми роботи з дітьми упродовж дня за тематичним плануванням.

Під час заходу панувала творча, невимушена, доброзичлива атмосфера, яка сприяла плідній роботі. Педагоги відмітили значні переваги програмно-методичного комплексу «Впевнений старт» зокрема:

  • сучасність, актуальність, мобільність, спрямованість для всіх учасників освітнього процесу;
  • цілісність, доступність, естетичне оформлення навчально-методичного комплекту;
  • зручність у використанні, оскільки Книга для вихователя є готовим перспективно-календарним планом роботи з дітьми; структурованість та сучасність інформації;
  • можливість працювати педагогам різного кваліфікаційного рівня: від початківця до майстра.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *