“Впевнений старт” крокує Донеччиною

З 01. по 02. Лютого 2018 в місті Краматорську проводився тренінг  «Підготовка тренерів для навчання вихователів закладів дошкільної освіти за програмно-методичним комплексом «Впевнений старт» для методистів МК, вихователів-методистів, вихователів ДНЗ північного сектору області. Тренінг проводили автори державної освітньої програми для дітей старшого дошкільного віку «Впевнений старт» Хартман Олена, кандидат психологічних наук, старший науковий співробітник лабораторії психології дошкільника Інституту психології імені Г.С.Костюка НАПН України та Корнєєва Оксана, кандидат педагогічних наук, завідувач Костянтинівського дошкільного навчального закладу №31 «Мир», (Донецька область), старший науковий співробітник державного закладу “Науково-практичний медичний реабілітаційно-діагностичний центр Міністерства охорони здоров’я  України”. Мета тренінгу – це інформування педагогів та батьків щодо можливостей програми та науково-методичного комплекту задля розвитку сучасного дошкільника , з урахуванням основних принципів реформи  МОН «Нова українська школа» та з орієнтацією на особистість сучасного дошкільника.

В ході тренінгу учасники ознайомилися з:

  • оновленою програмою;
  • концептуальними підходами щодо особливостей її впровадження;
  • навчально-методичним комплектом до програми;
  • сучасною моделлю науково-методичної підтримки педагогів-практиків, які працюватимуть за програмою “Впевнений старт” та батьків вихованців.

Навчально-методичний комплект до програми  містить сучасні книги, альбоми для всіх учасників освітнього процесу, а саме – дітей, вихователів і батьків і  дозволить у дієвій взаємодії розвивати і виховувати дошкільника і батькам і вихователям. До 01.05. 2018 року, тренери, які отримали сертифікати  за підсумками роботи тренінгу, проведуть інформаційні тренінги серед педагогів закладів дошкільної освіти з метою ознайомлення з проектом та комплектом  програми «Впевнений старт» і подальшого інформування батьківської громадськості  щодо можливостей  розвитку дошкільників за новим українським актуальним програмним забезпеченням  та сучасними розвивальними книгами та альбомами.

 

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *