Визначено переможців І (міського) етапу Всеукраїнського огляду-конкурсу

28 грудня 2017 року на базі ЗДО № 47 «Берізка» відбулася урочиста церемонія нагородження колективів закладів дошкільної освіти  за  підсумками І (міського) етапу  Всеукраїнського огляду-конкурсу на кращий стан фізичного виховання при підтримці ПАТ НКМЗ та  Краматорської міської організації профспілки працівників освіти й науки України.

У відбірковому  турі  огляду-конкурсу  взяли   участь  25 дошкільних закладів міста:

№ 2, 5, 6, 8, 9, 15, 34, 37, 39, 49, 51, 53, 64, 67, 69, 71, 72, 82, 84, 87, 88, 91, 92, 96, 97.

Метою огляду-конкурсу було підвищення якості навчально-виховного процесу, стимулювання педагогічних колективів до творчої робити з фізичного виховання, популяризації здорового способу життя, поширення та впровадження кращого педагогічного досвіду роботи з фізичного виховання.

Впродовж І туру, що проходив з 1 вересня по 1 грудня 2017 року педагогічні колективи дошкільних закладів надали до журі матеріали, що містили узагальнені дані про стан фізкультурно-оздоровчої та спортивно-масової роботи в закладі,  відеоролик фрагментарного показу фізкультурно-оздоровчої роботи, яка проводиться в навчальному закладі.

На свято з нагоди церемонії нагородження  учасників огляду-конкурсу завітали поважні гості, наші постійні спонсори, команда професіоналів ПАТ НКМЗ, депутати міської ради групи «Об`єднаний Краматорськ» – Віталій Скачко, Ірина Ольхова,  Олена Шорнікова,  помічник лідера депутатської групи «Об’єднаний Краматорськ» Марина Скачко, а також начальник УО Краматорської міської Ради Марина Мозольова, голова Краматорської міської організації профспілки працівників освіти й науки України Вікторія Сайкова, головний спеціаліст управління освіти Краматорської міської ради Наталія Ісмаілова, методист методичного кабінету управління освіти Ірина Скумен.

Відкрив дійство запальний та енергійний  флешмоб за участю вихованців, педагогів  ЗДО №47 та інструкторів з фізичного виховання міста, який  надовго залишив теплі спогади у серцях присутніх.

Урочистості розпочалися з вітального слова Голови журі Наталі Ісмаілової,  яка  відзначила визначальну роль новокраматорців та профспілкового комітету  в проведенні заходу, а також розповіла про якість наданих матеріалів, ґрунтовну і системну роботу, яка здійснюється педагогічними колективами щодо залучення дітей до спорту і фізкультури.

Капітан  збірної депутатів Краматорської міської ради Віталій Скачко привітав усіх присутніх із наступаючими новорічними святами  та зосередив увагу присутніх  на тому, що в місті приділяється велика увага  розвитку дитячого спорту, створюються бази для зміцнення здоров`я підростаючого покоління.

У свою чергу, начальник управління освіти Марина Мозольова зазначила, що такі заходи –  чудова інвестиція у здоров’я майбутніх поколінь. Сьогодні ми, дійсно, розпочинаємо чудову справу, аби нашим дітям було тепло, затишно та комфортно.

Вручити нагороди запросили справжніх діда Мороза та Снігуроньку в обличчі Марини Скачко, яка наголосила, що команда новокраматорців завжди готова надавати підтримку гарним ініціативам. «Турбота про дітей завжди буде пріоритетом. Нехай вони зростають здоровими!», – побажала вона.

За результатами справедливого та професійного журі у кожному садочку відкрита своя талановита зірка, спортивна родзинка, яка дозволила отримати перемогу у різних номінаціях:

–    «За творчий підхід» – дошкільні навчальні заклади № 8, 92, 96;

–    «За практичну цінність» – дошкільні навчальні заклади № 34, 69, 51, 72, 71;

–    «Оздоровчі технології в фізкультурі» – дошкільні навчальні заклади № 53, 82,88;

–    «За волю до перемоги» – дошкільні навчальні заклади № 5, 37, 39, 49;

–    «За пропаганду спорту» – дошкільні навчальні заклади № 2, 64,  67, 91, 97;

–     «Мова руху – перекладу не потребує» – дошкільні навчальні заклади № 6, 84, 15, 9, 87.

Всі учасники отримали цінні подарунки від спонсорів ПАТ НКМЗ і депутатів групи «Об`єднаний Краматорськ».

За результатами роботи журі міського огляду-конкурсу визначені переможці:

І місце – дошкільний навчальний заклад № 51

ІІ місце – дошкільний навчальний заклад № 97

ІІІ місце – дошкільні навчальні заклади № 8 та 64, які отримали грошові премії від Краматорської міської організації профспілки працівників освіти й науки України.

Матеріали педагогічного колективу дошкільного закладу № 51 приймуть участь у наступному обласному етапі Всеукраїнського огляду-конкурсу на кращий стан фізичного виховання в дошкільному навчальному закладі.

Огляд-конкурс привернув  значну  увагу  до  проблем фізичного виховання керівників навчальних закладів,  педагогічних колективів  та   фахівців  фізичного  виховання,  що  значною  мірою,  сприяло поліпшенню фізкультурно-оздоровчої роботи серед  вихованців,  зміцненню  їх  здоров’я  та формуванню навичок здорового способу життя. Радіємо за переможців, бажаємо й надалі не втрачати спортивного запалу у процесі якісної організації фізкультурно-оздоровчої роботи заради здоров’я майбутнього української нації.

Щира  подяка нашим спонсорам та талановитому колективу ДНЗ № 47 за незабутнє свято, яке вони організували і провели для учасників огляду-конкурсу!

 

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *