Вакансії

1. Управління освіти Краматорської міської ради (вул. Ярослава Мудрого, 56, м. Краматорськ, Донецька обл., 84300. Тел. (06264) 72000, 71438 Факс  (06264)72000    E-mail: goroo@krm.gov.ua  Веб-сайт: http://kramuo.dn.ua; фактична адреса: вул. Катеринича, 26,  м. Краматорськ, Донецька обл., 84300.) оголошує конкурс на   заміщення вакантної посади головного спеціаліста управління освіти з юридичних питань.

Кваліфікаційні вимоги: вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо- кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, стаж роботи за фахом на державній службі не менш як 3 роки або за фахом в інших сферах не менш як 4 роки, досконале володіння державною мовою, знання Конституції України, законів України «Про державну службу», «Про запобігання корупції», а також законодавства з урахуванням специфіки функціональних повноважень головного спеціаліста з юридичних питань, володіння основними принципами роботи на комп’ютері та відповідними програмними засобами.

Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці надається головним спеціалістом з кадрових питань управління освіти.

Заяви на участь у конкурсі приймаються протягом 30 календарних днів з дня оголошення про проведення конкурсу.

 

2. Управління освіти Краматорської міської ради (вул. Ярослава Мудрого, 56, м. Краматорськ, Донецька обл., 84300. Тел. (06264) 72000, 71438 Факс  (06264)72000    E-mail: goroo@krm.gov.ua  Веб-сайт: http://kramuo.dn.ua; фактична адреса: вул. Катеринича, 26,  м. Краматорськ, Донецька обл., 84300.) оголошує конкурс на   заміщення вакантної посади спеціаліста управління освіти з контролю за роботою загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів із запобігання бездоглядності та правопорушень серед неповнолітніх; координаційної  роботи навчальних закладів, сім’ї та громадськості, пов’язаної з навчанням та вихованням дітей;  дітьми пільгових категорій ;  переселенцями та дітьми учасників АТО; підвищення рівня правових знань, правової культури, та правової поведінки молоді, формування патріотичної свідомості молоді, популяризації української культури і народних традицій, залучення молоді до суспільно значущої діяльності, виховання у молоді почуття особистої та національної гідності;

  • Кваліфікаційні вимоги: вища педагогічна освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем  спеціаліста, бакалавра, досконале володіння державною мовою, знання Конституції України, законів України «Про державну службу», «Про запобігання корупції», «Про службу в органах місцевого самоврядування», а також законодавства з урахуванням специфіки функціональних повноважень, питань педагогіки, форми та методів роботи із засобами масової інформації, правил ділового етикету, основні принципи роботи на комп’ютері.

Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці надається головним спеціалістом з кадрових питань управління освіти.

Заяви на участь у конкурсі приймаються протягом 30 календарних днів з дня оголошення про проведення конкурсу.