Часи роботи Пн до Чт - 8.00 до 17.00 Пт. 8.00-15.45 Перерва 12.00-12.45
Контактний телефон +386264 72000
Електронна адреса goroo@krm.gov.ua

Благодійна допомога

Щороку дитячі садочки та школи м. Краматорська отримують спонсорську допомогу від Новокраматорського машинобудівного заводу. У 2017 році різноплановою допомогою були охоплені 30 шкіл, 34 дитячих садочки та 1 позашкільний заклад. Дуже доречною була спонсорська допомога ПрАТ «НКМЗ» з капітального ремонту приміщень дитячих садків та шкіл та господарчих будівель, а саме: заміна вхідних та міжкімнатних дверей, утеплення стін у групах дитячих садків, ремонт коридорів, заміна вікон на пластикові, часткова заміна системи опалювання, енергоживлення та каналізації, ремонт ґанків та дахів, капітальний ремонт спортивних та актових зал з повним облаштуванням.

Вагомими внеском в покращення матеріально-технічної бази навчальних закладів стали ремонти пральних приміщень, санвузлів, харчоблоків, їдальнь. Окрему увагу ПрАТ «НКМЗ» приділив облаштуванню прилеглих до навчальних закладів територій. У 2017 році були проведені роботи з заміни (часткової або повної) асфальтового покриття території навчальних закладів та прилеглої до них території. У ряді дитячих садків були плиткою вимощені доріжки та майданчики перед вхідними дверима, зроблене вимощення уздовж будівель. Також території деяких навчальних закладів були огороджені парканами. Облаштування території навчальних закладів передбачило також створення ігрової зони та зони відпочинку для дітей та вихованців.

У своїй благодійні діяльності ПрАТ «НКМЗ» не обминає увагою таку проблему, як комплектація дитячих садків та шкіл якісними, зручними, сучасними меблями, придбання спортивного інвентаря для шкіл та дитячих садків.

ПрАТ «НКМЗ» є постійним спонсором дитячих свят та конкурсів, таких як «Розумники та розумниці», День святого Миколая, День захисту дітей, спартакіади тощо. У 2017 році усі вихованці дитячих садків отримали подарунки від заводу.

Щороку ПрАТ «НКМЗ» дарує школам та дитячим садкам ноутбуки, проектори, екрани, інтерактивні дошки, світові мольберти, музичні центри, швейну техніку, музичну техніку для проведення загальношкільних виховних заходів.

 

 

Школи

Дитячі садочки