Безпека маленького пасажира

 

В дитячому садочку № 72  «Снігуронька» 14.11.-20.11.2016 пройшов ІІ етап

Всеукраїнського Тижня безпеки дорожнього руху .

17.11.2016 р. в рамках  акції спільно  з  ПрАТ Краматорске АТП 11410 під керівництвом заступника генерального директора підприємства з пасажирських перевезень Безуглого Андрія Івановича був проведений цікава акція  з вихованцями ДНЗ № 72 «Безпека маленького пасажира» .

Метою проведення акції стала безпека в  автотранспорті, профілактика дорожньо-транспортних пригод, а також інформування дітей та батьків про причини і кількість ДТП  в місті Краматорські.

В ході проведення заходу,  з дітьми  проведено короткий інструктаж працівниками  ПрАТ Краматорске АТП 11410, про необхідність дотримання правил дорожнього руху, про забезпечення безпеки дітей-пасажирів.

Для закріплення отриманих знань Безуглим А.І. був  наданий автобус «Еталон» , де особлива увага приділялася проведенню роз’яснювальної роботи з дітьми «Правила поводження в громадському транспорті»

Водіям і пішоходам вручені листівки-звернення про доцільність застосування дитячих утримуючих пристроїв. Учасники дорожнього руху підтримали ініціативу ПрАТ Краматорске АТП 11410  і відзначили, що звертати увагу батьків до безпеки їх дітей необхідно постійно. Кожна така акція може врятувати життя не одній дитині.

Від проведеної акції малеча залишилася  в захваті.

Адміністрація ДНЗ № 72 висловлює вдячність керівництву АТП 11410 за надану ініціативу. Сподіваємось на плідну взаємодію в майбутньому.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *