Андрій Панков разом зі школярами започаткував нову міську традицію

Андрій Панков разом зі школярами започаткував нову міську традицію

Міський голова Краматорська разом із учнями загальноосвітніх шкіл прикрасили писанками, що власноруч виготовили дітлахи, дерева у сквері ім. Т. Шевченка, започаткувавши нову традицію.

Зовсім скоро, за декілька днів, до нас прийде велике свято Воскресіння Христова – Великдень. У нашого народу є дуже багато традицій, пов’язаних із ним. Це, звичайно ж, приготування куличів і пасок, фарбування та розписування яєць, освячення їх у церкві.
Та існує ще один дуже добрий звичай – у чистий четвер потрібно прибирати та прикрашати свої домівки. Нещодавно українці дізналися про нову традицію, яка прийшла до нас із Західної Європи – прикрашання Великоднього дерева, яке символізує райське Дерево життя, писанками та стрічками.

У сквері ім. Шевченка діти вирішили прикрасити дерева писанками, що виготовили власноруч під керівництвом своїх педагогів. А підтримати цю акцію запросили доброго господаря спільного дому – Краматорьска – міського голову. Андрій Панков долучився до ініціативи підростаючого покоління та разом зі школярами прикрасив дерева, які тепер будуть радувати мешканців міста та на деякий час перетворились на імпровізовану фотозону.

Управління освіти висловлює щиру подяку закладам освіти за участь.

Post Author: Serweer

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *